Dhomat tona

Ejani dhe qëndroni me ne

Zgjidhni ndonjë nga dhomat tona të hotelit për të përjetuar dekorin e lezetshëm, të plotësuar me pajisje moderne për një qëndrim të rehatshëm.

Dhomë Dyshe

Our double rooms are complemented with modern and luxurious amenities for a wonderful stay.

Dhomë Treshe

Dhoma komode me dekorime të bukura elegante për të krijuar një ambient të qetë për mysafirët tanë që udhëtojnë për biznes apo për argëtim.

Dhomë Katërshe

Nëse jeni duke kërkuar për një dhomë që ju jep hapësirë dhe luks me një çmim të arsyeshëm, kjo është ajo për ju.

Dhomë Familjare

Përjetoni luksin me stil në suitat tona ekzekutive. Këto dhoma ju japin gjithashtu një pamje të bukur të qytetit.

Shërbimet & Komoditetet tona

Nëse jeni duke kërkuar për një eksperiencë relaksuese, freskuese dhe rinovuese,
ne i ofrojmë të gjitha këto nën një çati.

1 pishinë

Parkim falas

Dhoma familjare

Restorant

Dhoma jo duhanpirëse

Bar

Bëjeni qëndrimin tuaj të paharrueshëm

Ne mund t'ju ndihmojmë të përshtatni qëndrimin dhe përvojën tuaj brenda buxhetit tuaj të caktuar.