Rreth nesh

KUSH JEMI NE

I ndodhur në Ksamil, 400 m nga plazhi i Sunset, Hotel Mare 2 ka akomodim me restorant, parkim privat falas, bar dhe kopsht. Prona ndodhet rreth 1 km nga plazhi i Ksamilit, 1,3 km nga plazhi Coco dhe 3,8 km nga Parku Kombëtar i Butrintit. Hoteli ka dhoma familjare.

Në hotel, çdo dhomë ka një ballkon. Në Hotel Mare 2 dhoma vijnë me ajër të kondicionuar dhe një TV me ekran të sheshtë.

Stafi në akomodim është në dispozicion për të dhënë këshilla në tavolinën e pritjes 24-orëshe.

Aeroporti më i afërt është Aeroporti i Janinës, 108 km nga Hotel Mare 2.

Kjo është pjesa e preferuar e të ftuarve tanë në Ksamil, sipas vlerësimeve të pavarura.

Shërbimet & Komoditetet tona

Nëse jeni duke kërkuar për një eksperiencë relaksuese, freskuese dhe rinovuese,
ne i ofrojmë të gjitha këto nën një çati.

1 pishinë

Parkim falas

Dhoma familjare

Restorant

Dhoma jo duhanpirëse

Bar

Përjetoni lumturinë si
në shtëpinë tuaj

Dhomat tona

Hoteli ka dhoma familjare. Në hotel, çdo dhomë ka një ballkon. Në Hotel Mare 2 dhoma vijnë me ajër të kondicionuar dhe një TV me ekran të sheshtë.

Pishinë

Hotel Mare 2 ju ofron një pishinë, përmban akomodim me restorant, parkim privat falas, një bar dhe një kopsht.

Restorant & Bar

Hotel Mare 2 përmban akomodim me restorant, parkim privat falas, bar dhe kopsht.

Fotot tona të brendshme

Hidhini një sy disa fotove të bukura të realizuara brenda dhe përreth ambienteve tona.

Bëjeni qëndrimin tuaj të paharrueshëm

Ne mund t'ju ndihmojmë të përshtatni qëndrimin dhe përvojën tuaj brenda buxhetit tuaj të caktuar.

Rezervoni qëndrimin tuaj tani