Hoteli perfekt në Ksamil

Është gjithmonë verë në resortin tonë.

Mirësevini

Hotel Mare

Hotel Mare 2 përmban akomodim me restorant, parkim privat falas, bar dhe kopsht. Prona ndodhet rreth 1 km nga plazhi i Ksamilit, 1,3 km nga plazhi Coco dhe 3,8 km nga Parku Kombëtar i Butrintit. Hoteli ka dhoma familjare. Në hotel, çdo dhomë ka një ballkon.

Eksperiecë e paharrueshme në
qytetin e Ksamilit

Ne do t'ju ndihmojmë të përjetoni jetën e Ksamilit në kuptimin e saj të vërtetë. Nga të jetuarit mes banorëve deri te ngrënia e ushqimeve autentike, me siguri do të ecni në shtëpi me kujtime dhe momente të mrekullueshme.

SHËRBIMET & KOMODITETET

Shërbimet & Komoditetet tona

Nëse jeni duke kërkuar për një eksperiencë relaksuese, freskuese dhe rinovuese,
ne i ofrojmë të gjitha këto nën një çati.

1 pishinë

Parkim falas

Dhoma familjare

Restorant

Dhoma jo duhanpirëse

Bar

Dhomat tona

Hoteli ka dhoma familjare. Në hotel, çdo dhomë ka një ballkon. Në Hotel Mare 2 dhoma vijnë me ajër të kondicionuar dhe një TV me ekran të sheshtë.

Pishinë

Hotel Mare 2 ju ofron një pishinë, përmban akomodim me restorant, parkim privat falas, një bar dhe një kopsht. 

Restorant & Bar

Hotel Mare 2 përmban akomodim me restorant, parkim privat falas, bar dhe kopsht.

Dhoma

Stil i shoqëruar
me rehati

Dhomë Dyshe

Dhomë Treshe

Dhomë Katërshe

Dhomë Familjare

STAFI PROFESIONAL

Ne ju japim gjithçka këtu,
ku ju duhet

Stafi në akomodim është në dispozicion për të dhënë këshilla në tavolinën e pritjes 24-orëshe.

Fotot tona të brendshme

Hidhini një sy disa fotove të bukura të realizuara brenda dhe përreth ambienteve tona.

304935850

Çfarë Thonë të Ftuarit Tanë

Ne krenohemi që u shërbejmë mysafirëve tanë me përvojën më të mirë. Lexoni se çfarë thonë ata.

4.5/5
Dhoma ishte e bukur dhe e pastër, ishte relaksuese pranë pishinës. Mëngjesi ishte i shijshëm dhe kishte një larmi të madhe. Stafi ishte miqësor dhe mikpritës. 10 nga 10!
Robert
4.5/5
Është shumë i pastër dhe komod. Pritësit janë shumë miqësorë dhe gjithmonë në dispozicion. mëngjesi është i mrekullueshëm
Milica
4.5/5
Hotel i ri, banjo e bukur, dhomë komode, e pastër, ka një pishinë, staf i këndshëm
Srdjan
4.5/5
Shtrati ishte vërtet i rehatshëm, banja shumë e bukur dhe moderne, më pëlqeu që kishim një ballkon, gjithçka ishte mirë
Johanna

Bëjeni qëndrimin tuaj të paharrueshëm

Ne mund t'ju ndihmojmë të përshtatni qëndrimin dhe përvojën tuaj brenda buxhetit tuaj të caktuar.

Rezervoni qëndrimin tuaj tani